Budynek użytkowy, ul. Partyzantów
Partyzantów, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
- 1 950 000 zł
- 266 m²
- 7 330,83 zł/m²
Marek Ciszewski
Skontaktuj się
Budynek użytkowy, ul. Partyzantów
Partyzantów, Busko-Zdrój, świętokrzyskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Budynek użytkowy, ul. Partyzantów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 950 000 zł 266 m² 7 330,83 zł/m²
kamienica
handlowo-usługowe
409 m²
1
Zobacz na mapie
Rodzaj budynku:
kamienicaPrzeznaczenie:
handlowo-usługowePowierzchnia działki:
409 m²Kondygnacje:
1Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
- Cena: 1 950 000 zł (7 330,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Budynek: 266 m²
- kamienica, 1 piętro
- witryna
- przeznaczenie handlowo-usługowe
- Działka: 409 m²
- kształt: nieregularny
- dojazd drogą asfaltową
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
- Internet
- Miejsce parkingowe: własny parking
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości REALNET Marek Ciszewski, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: Kamienica 266m2, działka 409m2, Busko-Zdrój, centr
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Partyzantów, Busko-Zdrój, buski, świętokrzyskie
Opis nieruchomości
Kamienica, budynek handlowo-usługowy w centrum Buska-Zdroju o pow.użytkowej ok. 266m2, na działce o pow. 409m2.
Budynek 2 kondygnacyjny, znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji - w ścisłym centrum przy skrzyżowaniu Placu Zwycięstwa i ul. Partyzantów:
- ściana zachodnia - przy głównym deptaku, często uczęszczanym ciągu pieszym i samochodowym,
- ściana północna - przy ul. Partyzantów, głównej ulicy w centrum Buska-Zdroju. (...)
600 785...
600 785 785