Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Busko-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

270 000 zł25 055 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) zlokalizowana w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość zabudowana domem w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom letniskowy o pow. ok. 45m2 zlokalizowany w Kołaczkowicach gm. Busko-Zdrój. Budynek składa się z salonu z częścią kuchenną, łazienki z wc oraz pokoju. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 500 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny, gm. Busko-Zdrój. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 28x56x20x14x8x41 [m], szerokość frontu ok. 28m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 970 zł46,30 m² 8 185,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój! Kupujący nie płaci podatku pcc! 'zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas! Mieszkanie na parterze. Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na parterze w 4 piętrowym nowo pojącej inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

453 900 zł50,96 m² 8 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 528 zł48,01 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 48,01 m z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m z tarasem 26,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł198 m² 4 292,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Na sprzedaż 2-kondygnacyjny budynek mieszkalny o pow. uż. 162,6 m2, zlokalizowany w uzdrowiskowej części Busku-Zdroju, kilka minut spaceru od Parku Zdrojowego i Tężni, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 921 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1921m2 zlokalizowana w miejscowości Owczary tuż obok Buska-Zdroju. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 13x101x23x65x4x30, początkowa szerokość frontu 13m,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł924 m² 70,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 924m2 zlokalizowana w Mikułowicach, gmina Busko-Zdrój. Działka o wymiarach ok. 18m (front) x 52m, pochyła, niezagospodarowana. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł146 m² 4 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę 5 pokojowego domu o powierzchni 146m2 osiedle pod wierzbami w busko zdróju Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestrony dom.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,30 m² 6 559,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 59.3m2, położone na 2 piętrze w bloku na ulicy Batorego w Busku-Zdroju. Atutem mieszkania są duże, przestronne, widne pokoje. Bardzo atrakcyjne położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł943,24 m² 3 169,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż generujący przychód z najmu budynek o pow. ok. 800m2 , zlokalizowany w centrum Buska-Zdroju przy Placu Targowym; wybudowany w 2012 roku. Budynek usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 635 378 zł3 426 m² 1 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3 426 m2 zlokalizowana w Busku Zdroju, w okolicy ulic 1 Maja i Grotta. Działka płaska, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł510 m² 7 843,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z sieciowym najemcą. Stopa zwrotu 8,18% Lokalizacja nieruchomości w promieniu 50km od podanej lokalizacji. Szczegółowe informacje dostępne po zawarciu umowy pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 853 182 zł319,66 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy o pow. 319,66m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju. W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł35,16 m² 9 499,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 988 m² 64,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1988 m2 zlokalizowana w miejscowości Wolica tuż obok Buska-Zdroju. Wymiary działki ok. 21x91m, szerokość frontu ok. 21m. Działka ogrodzona (ogrodzenie betonowe),.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł404 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:684 m²

Na sprzedaż świetnie prosperujący pensjonat po generalnym remoncie w sercu uzdrowiska w Busku-Zdroju. Jedyna taka oferta w okolicy! Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Bajkowej, 150.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł230 m² 5 173,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż generująca przychód z najmu , kamienica o pow. ok. 230 m2 , zlokalizowana na działce o pow. 585m2 przy ul. Partyzantów w centrum Buska-Zdroju. W skład budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 266 828 zł104,18 m² 12 159,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 104,18 m z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 104,18 m z tarasem 38,03 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 029 938 zł113,18 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 120 zł128,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny Penthouse z 2023 roku o powierzchni 128,72m2. Usytuowany na czwartym piętrze w czteropiętrowym kameralnym Apartamentowcu. Położony w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój

269 000 zł40 m² 6 758,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Busko-Zdrój

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

1 490 000 zł155 m² 9 625,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż klimatyczny dom zlokalizowany na działce o powierzchni 3112 m 2 w miejscowości Bronina gm. Busko Zdrój - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Buska Zdrój Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Centrum,Busko-Zdrój

711 238 zł58 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zdrojowa Park - nowoczesne apartamenty w sercu Buska-Zdroju Zdrojowa Park to kameralna inwestycja deweloperska zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Buska-Zdroju - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój

947 128 zł104 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o pow. 104,08m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku z 2023 roku w Busku-Zdroju. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Busko-Zdrój

Centrum,Busko-Zdrój

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie możliwość zamiany na mniejsze, miejsca parkingowe, osiedle Orła Białego Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Centrum,Busko-Zdrój

429 370 zł35 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grotta

Centrum,Busko-Zdrój

620 032 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Andersa

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 27 m . Znajdziesz tu jeden pokój, umeblowaną kuchnię i nowoczesną łazienkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Niwka,Busko-Zdrój

435 302 zł35 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M5 - 35,31 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem i łazienki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Niwka,Busko-Zdrój

451 033 zł35 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 3.M4 - 35,27 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kusocińskiego

Centrum,Busko-Zdrój

630 000 zł62 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie Busko-Zdrój Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia: ponad 60 m 1. piętro w dwupiętrowym budynku z windą nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Centrum,Busko-Zdrój

638 644 zł48 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M2 - 47,66 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Centrum,Busko-Zdrój

469 536 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M6- 35,04 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem oraz łazienki Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Busko-Zdrój

Łagiewniki,Busko-Zdrój

158 000 zł1 200 m² 131,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1200m2 zlokalizowana w Łagiewnikach, tuż obok Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach ok. 24x46m, szerokość frontu ok. 24m, częściowo ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grotta

Niwka,Busko-Zdrój

589 278 zł48 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy mieszkania 0.M7 - 47,80 m2 w nowo realizowanym projekcie ZDROJOWA PARK. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z: pokoju dziennego z aneksem, sypialni i łazienki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij