Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Busko-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

417 000 zł55,70 m² 7 486,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Buska - Zdroju! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 959 zł61,41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 570 zł54,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 446 zł29,54 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

297 000 zł55,70 m² 5 332,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż lub zamianę 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Orła Białego Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł90 m² 6 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż nowoczesny 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 90 m | 589 000 zł Stan deweloperski | Wysokiej jakości materiały | Prywatny taras i miejsce postojowe Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony w samym centrum miejscowości Nowy Korczyn. Malownicze miasteczko w widłach dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł200 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Sprzedam bezpośrednio przestronny dom o powierzchni ok. 200 m , położony w doskonałej lokalizacji w Busku-Zdroju. Nieruchomość znajduje się na wyjątkowo dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

199 000 zł26,80 m² 7 425,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 1 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,30 m² 5 938,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45.3 m2, położone na IV piętrze w bloku nr 8 na osiedlu Orła Białego w Busku-Zdroju. Bardzo atrakcyjne położenie: w centrum Buska, blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł266 m² 7 330,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:409 m²

Kamienica, budynek handlowo-usługowy w centrum Buska-Zdroju o pow.użytkowej ok. 266m2, na działce o pow. 409m2. Budynek 2 kondygnacyjny, znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,21 m² 11 096,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta, apartamenty Premium w Busku-Zdroju! Apartamenty uzdrowiskowe Hygge to oaza ciepła, spokoju i bezpieczeństwa o niepowtarzalnym, nowoczesnym stylu, co czyni obiekt unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł181 m² 4 690,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:761 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 181 m2, usytuowany jest na działce o powierzchni 761 m2. blisko centrum Buska-Zdroju, przy ul. Żeromskiego. Na działce znajduje się również garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 200 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż lokal/budynek o pow. ok. 1200m2 zlokalizowany w Łagiewnikach tuż przy granicy z Buskiem-Zdrojem. Budynek usytuowany na ogrodzonej, częściowo zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł280 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę ' Wyjątkowej Posiadłości' zlokalizowanej w Busko - Zdroju. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący przy ulicy Pileckiego w Busku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł183 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznej powierzchni 183m2, na dużej działce 1298m2, położoną w Busku-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3 piętrze w niskim, solidnym i docieplonym bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzi: korytarz z praktyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 760 zł53,20 m² 8 153,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w uzdrowiskowym mieście Busko-Zdrój! Kupujący nie płaci podatku pcc! 'zacisze Sikorskiego' to nowopowstała inwestycja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż dom w centrum Buska-Zdroju przestronny i funkcjonalny Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 160 m , położony w centrum Buska-Zdroju. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł50 m² 7 999,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem wysoki standard Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

| na sprzedaż dom o pow. ok. 200m2 zlokalizowany w Busku-Zdroju. Budynek w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o pow. 450m2. Budynek czterokondygnacyjny z dwoma pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 300 000 zł292,20 m² 4 449,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

| na sprzedaż 7-pokojowy parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 178,2 m2 (pow. całkowitej 292,2 m2), zlokalizowany w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55,78 m² 11 652,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,78 m2 zlokalizowane w nowym bloku przy ul. Waryńskiego w Busku-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,13 m² 5 919,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Twoje M Prezentuje na Sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe w Busko - Zdrój Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 960 zł53,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości twoje M oferuje Apartament na sprzedaż położony w Busku-Zdroju Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu, nowoczesnej bryle zlokalizowane w Busku Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 329 zł36,06 m² 11 822,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 35,06 m z tarasem| Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,06 m z tarasem 10,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64 m² 10 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , zaprojektowany z myślą o komforcie i estetyce. Przestrzeń wyróżnia duży taras, na który można wyjść bezpośrednio z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

3 745 350 zł60 642 m² 61,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 60 642 m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny gm. Busko-Zdrój tuż przy drodze krajowej nr 73 w kierunku Kielc i Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł64,63 m² 3 388,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal biurowy/usługowy o powierzchni 64,63 m , 4 pokoje + pomieszczenie socjalne w centrum Buska-Zdroju, w budynku dawnego Buskiego Przedsiębiorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas! Mieszkanie na parterze. Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na 1-piętrze w 4 piętrowym nowo pojącej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 897 zł57,39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 57,39 m z tarasem 25,69 m | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 57.39 m z tarasem 25,69.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł73 m² 7 465,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3 piętrze w zadbanym budynku z domofonem. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

66 800 zł16 700 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W miejscowości dobrowoda, gminie busko-zdrój! Oferujmy do sprzedaży działkę rolną położona w gminie Busko-Zdrój, powiecie buskim, woj. świętokrzyskim Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 450 zł76,50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły parametrów mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł5 400 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 5400 m2 zlokalizowana w Widuchowej obok Buska-Zdroju. Działka o przybliżonych wymiarach: 27 x 207 x 20 x 3 x 4 x 209 [m],.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25 055 m² 10,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 25 055 m2 (2,5055ha) zlokalizowana w miejscowości Budzyń, gmina Busko-Zdrój. Nieruchomość zabudowana domem w stanie do generalnego remontu lub wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł120 m² 5 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w uzdrowiskowej miejscowości Busko-Zdrój Dom typu szeregowiec Rok budowy 1993 Liczba pięter 3 Dom w bardzo dobrym stanie, zadbany zewnętrznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł10 113 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną o pow. 10113m2 położoną we wschodniej części Buska-Zdroju, w bliskim sąsiedztwie osiedla Sikorskiego i obwodnicy. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 970 zł46,30 m² 8 185,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas! Mieszkanie na parterze. Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na parterze w 4 piętrowym nowo pojącej inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

453 900 zł50,96 m² 8 906,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament z ogródkiem | 50,96 m | Busko-Zdrój Na sprzedaż komfortowy, 3 pokojowy apartament o powierzchni 50,96 m , usytuowany na parterze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 620 zł34,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Brak podatku pcc Szczegóły mieszkania w kolekcji zdjęć Wieloetapowa inwestycja obejmuje sześć kameralnych apartamentowców wkomponowanych w otoczenie zieleni, drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 528 zł48,01 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 48,01 m z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m z tarasem 26,17 m ,.